Założenie działalności jednoosobowej w Czechach

Oferujemy Państwu rejestrację działalności jednoosobowej (OSVČ) w Czechach. Wybór takiego rozwiązania pozwala szybko uruchomić działalność i znacząco obniżyć koszty jej założenia. Na załatwienie formalności potrzeba maksymalnie pięciu dni. Po tym czasie można uruchomić firmę. Pomożemy Państwu zorganizować siedzibę, jak również konto bankowe w Czechach. Przeprowadzamy proces rejestracji w taki sposób, aby oszczędzić Państwa czas i ograniczyć dla Państwa formalności.

Koszty założenia działalności jednoosobowej w Czechach

Koszt usługi wynosi 1000 zł netto.

Cena ta obejmuje

 • Koszty tłumaczenia pełnomocnictw
 • Opłatę rejestracyjną w Urzędzie Miasta
 • Zorganizowanie umowy najmu z wirtualnym biurem w Ostravie
 • Nasze wynagrodzenie

Dodatkowo należy jeszcze:

 • Opłacić usługę wirtualnego biura w Ostravie (1000 zł przy opcji na rok z góry) – WYMAGANE
 • Opłacić zorganizowanie spotkania w banku z asystą tłumacza (500 zł netto) – OPCJONALNIE

Dlaczego warto założyć działalność jednoosobową w Czechach z nami?

 • GWARANCJA CENY
  Nasza oferta obejmuje całkowity koszt rejestracji działalności jednoosobowej (OSVČ) w Czechach. Gwarantujemy, że cena nie ulegnie podwyższeniu oraz, że nie pojawią się dodatkowe koszty. Wszystkie takie okoliczności bierzemy na siebie.
 • SZYBKIE ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI W CZECHACH
  Rejestracji działalności jednoosobowej (OSVČ) w Czechach dokonamy w ciągu maksymalnie 5 dni po otrzymaniu zamówienia oraz skompletowaniu danych potrzebnych do jej wykonania. Po tym czasie uzyskają Państwo pozwolenie na działalność i będą mogli uruchomić firmę.
 • MINIMUM FORMALNOŚCI I OSZCZĘDNOŚĆ CZASU
  Staramy się, aby formalności związane z założeniem działalności nie spędzały snu z oczu, bierzemy je więc na siebie. Robimy też wszystko, aby zaoszczędzić Państwa czas. Jedyne, co będą Państwo musieli zrobić to podpisać przygotowane przez nas pełnomocnictwo oraz uzyskać aktualne zaświadczneie o niekaralności. Dokumnety można dostarczyć do nas korespondencyjnie lub osobiście do jednego z naszych 8 biur (Poznań, Warszawa, Katowice, Wrocław, Kraków, Łódź, Gdańsk, Szczecin). Zorganizujemy też dla Państwa spotkanie z asystą tłumacza w czeskim banku. Aby założyć konto bankowe, będzie potrzebny tylko jeden wyjazd do Ostravy.
 • WSZYSTKIE USŁUGI W JEDNYM MIEJSCU
  Pomagamy nie tylko w rejestracji działalności (OSVČ) w Czechach, ale oferujemy kompleksową usługę, która obejmuje pomoc w załatwieniu umowy z wirtualnym biurem , w założeniu konta bankowego oraz w znalezieniu biura rachunkowego.